E papildai – padėk savo kūnui

Šiuos maisto papildus gaminanti įmonė įkurta 1994 m. Kinijoje. Korporacijos veiklos sritys – moksliniai tyrimai, plėtra, gamyba, pardavimai ir tarptautinė prekyba.  Jau daugiau nei 20 metų įmonė visada laikosi devizo „Pirmiausia klientas, sąžiningumas ir pasitikėjimas“ ir kruopščiai formuoja savo kokybės prekės ženklus. Šiuo metu įmonė turi daugybę filialų savo šalyje ​​ir užsienyje. Įmonės verslo filosofija „standartizavimas, specializacija, susisteminimas ir internacionalizavimas“ leidžia įmonei stabiliai žengti sveikatos gerovės ir pasiūlos įvairovės kūrimo keliu.

Bendrovė stiprino mokslo ir technologines naujoves, vykdydama nepriklausomus tyrimų ir plėtros veiksmus, glaudžiai bendradarbiaudama su daugeliu autoritetingų tyrimų institucijų ir garsių universitetų pramonės ekspertais, turinčiais visą mokslinių tyrimų sistemą su sparčiai augančiomis technologijomis. Įmonė yra įsisavinusi penkerių tūkstančių metų Kinijos sveikatos kultūros esmę kartu su tradicinės kinų medicinos teorija, kad galėtų gaminti aukštos kokybės sveikatos produktų serijas.

Įmonė išlaiko savo įsipareigojimus visame pasaulyje sveikatos pramonės srityje ir neša atsakomybę už saugių sveikatos produktų tiekimą visų pasaulio tautybių žmonėms. Įmonė kuria tvarų verslumą, kurio pagrindinis pamatas yra grįstas žmonių sveikata ir sąžiningumu, kuriant vis didesnį indėlį žmonių sveikatai.

Lietuvos tiekėjas

UAB “EKBI” (Ekologijos biznis) jau nuo 1990 metų sėkmingai dirba sveikos gyvensenos srityje.