atsiliepimai

Vartoju antrą pakuotę, labai džiaugiuosi rezultatais, mažiau nuovargio, nereikia pramiegoti puse paros kad jaustumeis pailsejus, jaučiuos geriau ir tikrai vartosiu toliau

Jurgita Kairelytė

Pradžioje nesupratau kas tai per dalykas . Todėl man buvo nauja. Pirma bijojau kvapo ir skonio. Bet paragavus priminė man vynuogių sultis kai pradėjau juos gerti tai bent energija atsirado , ir bent išlipu su energija ir gera nuotaika iš lovos . Juos gerdama pastebėjau , kad ir susikoncentruoti mokslams man lengviau.
Nes budavau labai išsiblaškiusi , o ir darbo gausa ir tempas mane kamuodavo.

Veronika Žemaitytė

Rekomenduoju. Išbandžiau ir tikrai nuovargis sumažėjo, dienos eigoje aiškesnė minčių struktūra ir daugiau energijos.

Saulė Černiūtė

Labai rekomenduoju šitus papildus ! tikrai veikia, ankščiau reikėdavo 10-12 val. miego, ir tai atsikeldavau pavargus, dabar miegu 7-8val, ir atsikeliu pilna jėgų !

Gabrielė Bieliauskaitė

Po dviejų savaičių vartojimo užtenka jėgų prajot 6 žirgus ir vakare nueit krepšinį pažaist. Nors anksčiau tai padaryti buvo sunku ir jėgų neužtekdavo.

Simas Pužauskas

Aš taip pat vartoju šitą gėrį ir prisidedu prie rekomendacijų.

Gintarė Miklasevičiūtė

Kaip tik prieš Corona viruso paplitimą sugėrėm visa kursą ir esame sveiki!

Viktorija Poškaitė

Savaitė gėrimo. Jokio didesnio nuovargio net po 10km greitu ėjimu su „nešuliais“. Juntamas greitesnis ir lengvesnis raumenų atsistatymas po jėgos treniruočių, pagerėjusi miego kokybė – ryte keltis sunku kaip ir visą gyvenimą iki tol, tačiau „atsibusti“ tapo kiek lengviau.

Ieva Dzevaltauskaitė – Kartanienė